1

Zielone Ogrody

Zielone Ogrody” to miejsce inne niż wszystkie. Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna: centrum Oleśnicy - jednego z najdynamiczniej rozwijających się miast Dolnego Śląska – ok. 500 mt od Rynku, a jednocześnie położona wśród zieleni i spokoju cenionego przez przyszłych właścicieli mieszkań. Działka, na której powstanie budynek wielorodzinny graniczy bezpośrednio z planowaną w najbliższym czasie trasą rowerową łączącą stawy i parki oleśnickie. Jest miejscem zacisznym, z dala od zgiełku ulicznego a jednocześnie blisko centrum i drogi wylotowej do Wrocławia. DK8 Warszawa-Wrocław (500 mt), dworzec autobusowy (200mt), autokary i busy do Wrocławia odjeżdżające stąd co 20 min.,dwie podmiejskie linie wrocławskie oraz dworzec kolejowy Oleśnica Rataje (700 mt), gwarantują szybki dojazd do Wrocławia. Jest idealnym miejscem do zamieszkania zarówno dla klientów napływających z Wrocławia jak i Oleśnicy i okolic.
OKOLICA
Wychodząc z klatki schodowej lub na tarasy czy ogródki nie zobaczycie Państwo ani blokowiska, ani ulicy pełnej pędzących samochodów. Zobaczycie wielkie, wiekowe drzewa, Zamek - renesansową budowlę wzniesioną w miejscu gotyckiej warowni z XIII wieku w Oleśnicy, siedzibę książąt oleśnickich do XIX wieku., Bramę Wrocławską stanowiącą onegdaj bramę wjazdową do miasta czy liczne wieże kościołów oleśnickich oraz Bazyliki.
PARKI I STAWY
Park przy ul. Kruczej (700 mt) połączony ścieżką rowerową (bezpośrednie wyjście z ogródków na parterze) ze stawami oleśnickimi to prawdziwie rodzinne miejsce. Siedząc na ławeczce będziecie mogli wypoczywać wśród zieleni, podczas gdy wasze pociechy odkrywać będą liczne atrakcje współczesnych, zadbanych placów zabaw. Przy stawach znajduje się nowopowstały kompleks rekreacyjny: basen odkryty, centrum SPA, sztuczne lodowisko czy AquaPark.

Galeria zielone ogrody

ŚCIANY PARTERU 15.06.2012 ŚCIANY PARTERU 22.06.2012 ŚCIANY PARTERU 25.06.2012 STROP II PIETRA  14.09.2012 STROP NAD II PIETREM 17.10.2012 STROP NAD II PIETREM 17.10.2012 STROP NAD II PIETREM 28.10.2012