1

Rezydencja Milano

REZYDENCJA MILANO” to miejsce inne niż wszystkie. Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna: centrum Oleśnicy - jednego z najdynamiczniej rozwijających się miast Dolnego Śląska – ok. 800 m na północny-wschód od Rynku. Działka, na której powstanie budynek wielorodzinny graniczy bezpośrednio z trasą rowerową łączącą stawy i parki oleśnickie z centrum życiowym miasta.
Bezpośredni dostęp do DK8 Warszawa-Wrocław oraz przystanku autobusowego linii podmiejskiej oraz linii Oleśnica-Wrocław zapewniają przyszłym mieszkańcom połączenie z najważniejszymi punktami Oleśnicy, takimi jak: dworzec autobusowy czy dworzec kolejowy Oleśnica Główna, oraz gwarantują szybki dojazd do Wrocławia. Jest idealnym miejscem do zamieszkania zarówno dla klientów napływających z Wrocławia jak i Oleśnicy i okolic.
W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: od wschodu (wzdłuż ul. Wojska Polskiego) niezabudowane działki z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną, Biedronka (400m), Centrum handlowe „Pogodne Centrum” (oddane do użytkowania wiosną 2014), od południa osiedle Spółdzielni Mieszkaniowej „Zacisze” oraz Szkoła Podstawowa nr 6, natomiast od północy nowe budynki wielorodzinne (rok budowy 2010 - 2014), Liceum Ogólnokształcące a za nimi centrum rekreacyjne Oleśnicy: Aquapark, basen otwarty, centrum SPA, siłownia, saunarium, mini golf, sztuczne lodowisko, place zabaw.
Rezydencja Milano” to czteropiętrowy apartamentowiec, w którym proponujemy Państwu mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o metrażu od 28 m² do 83 m², lokale usługowe w parterze oraz miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Budynek podzielony jest na dwie części obsługiwane przez dwie klatki schodowe - każda wyposażona w windę obsługującą garaż podziemny i każdą kolejną kondygnację. Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska. Zagospodarowanie działki w ponad 50 miejsc postojowych gwarantuje swobodę parkowania samochodów zarówno przyszłych właścicieli jak i ich gości.
Rozkład mieszkań jest bardzo ciekawy – każde z dużym ok. 10 m² tarasem od strony południowej budynku z widokiem na zieleń miejską.
Mieszkanie w „Rezydencji Milano” to pewność dobrego wyboru
Zapraszamy